POLSKIE DAY CENTRE  - zaprasza Parafian na cotygodniowe środowe spotkania przy obiedzie, kawie lub herbacie          i ciastku oraz bingo. Każdej środy od 11.00 do 13.30. Polskie Day Centre przygotowuje także obiady na wynos.

BAL SYLWESTROWY 2018/2019 Szanowni Parafianie. W związku z ogromną popularnością imprezy sylwestrowej ogłaszamy otwarcie sprzedaży biletów na tę imprezę w dniu 11.11.2018r. Będzie jak zawsze, czyli fajnie. Zagra rewelacyjna grupa „CHARTS”. Cena biletu dla Parafian - dla gości i Dzieci na plakacie informacyjnym. W cenie biletu obiad i dwa bufety (słodki i nie) przez całą noc oraz lamka szampana o północy. Zapisy w sklepiku.

ZABAWA ANDRZEJKOWA I BAL SYLWESTROWY 2018/2019

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY JUŻ WYSPRZEDANE        DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAUFANIE DO NAS

Można zapisywać się jeszcze na listę biletów rezerwowych.

PROSIMY ORGANIZACJE SPOŁECZNE NASZEJ PARAFII W LEEDS

O ZŁOŻENIE TERMINÓW DOROCZNYCH

INTENCJI MSZALNYCH NA ROK 2019

PARAFIAN ZAŚ INFORMUJEMY ŻE INTENCJE MSZALNE

NA 2019 ROK MOŻA SKŁADAĆ PO NIEDZIELI CHRYSTUSA KRÓLA OD PONIEDZIEŁKU 26 LISPOTADA

KARP WIGILIJNY I ŚWIĄTECZNE ZAKUPY - SKLEPIK PARAFIALNY
Kierownictwo polskiego sklepiku prosi o składanie zamówień na wigilijnego karpia. Z radością zawiadamiamy, że karp pozostaje w tej samej cenie co w roku ubiegłym czyli Ł6.50/kg. Przy składaniu zapisu na karpia konieczne jest wniesienie zaliczki w wysokości £5.00 od rybki.
Przyjmujemy także zapisy na ciasta świąteczne. W ofercie serniki, Sero-makowce, rolady makowe i jabłeczniki.

POŚWIĘCONE OPŁATKI + KARTKI ŚWIĄTECZNE KALENDARZE PAPIESKIE 2019

są do nabycia w Kaplicy Św. Stanisława Kostki. Kalendarze w cenie £1:60; Kartki Bożonarodzeniowe w cenie £0;40 szt.

Za Poświęcone Opłatki składamy dobrowolną ofiarę.