POLSKIE DAY CENTRE  - zaprasza Parafian na cotygodniowe środowe spotkania przy obiedzie, kawie lub herbacie          i ciastku oraz bingo. Każdej środy od 11.00 do 13.30. Polskie Day Centre przygotowuje także obiady na wynos.

KOPERTKI GIFT AID NA 2019 & ŻÓŁTE KOPERTKI NA ROK 2019 – będą rozdawane po każdej niedzielnej Mszy Świętej w niedzielę 16 grudnia.

SEMINARIUM ODNOWY WIARY - SOWa

Do odnowienia wiary zaprasza papież Franciszek. Podążając za hasłem duszpasterskim tego roku „W mocy Bożego Ducha” chcemy dzięki Duchowi Świętemu odnawiać, rozwijać i umacniać naszą wiarę. Dlatego też jako działająca przy naszej Parafii Wspólnota "Wieczernik" chcemy zaprosić Państwa do udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Będzie to seria 10 spotkań z modlitwą, konferencjami i interesującymi rozmowami. Spotkania będą się odbywać w soboty od godz. 17:30, pierwsze spotkanie odbędzie się W SOBOTĘ 27 kwietnia.

APEL KOMITETU PARAFIALNEGO
Szanowni Parafianie. Jak Państwo wiedzą rozpoczynamy na dobre realizację projektu udoskonalenia systemu oświetlenia w kościele oraz zapewnienia informacji medialnej w kaplicy. Jest to projekt ogromny, który dość pechowo zbiegł się w czasie z koniecznością całkowitej zmiany systemu alarmu przeciwpożarowego. Z tego względu, podobnie jak w przypadku zmiany dachu na naszym kościele, zwracamy się do Państwa o wsparcie.  Podobnie jak przy projekcie zmiany dachu, darczyńcy będą otrzymywać w podzięce i uznaniu ich hojności symboliczne świadectwa, tym razem nie dachówki, a żarówki. Liczymy na Państwa pomoc. Bóg zapłać.