POLSKIE DAY CENTRE  - zaprasza Parafian na cotygodniowe środowe spotkania przy obiedzie, kawie lub herbacie          i ciastku oraz bingo. Każdej środy od 11.00 do 13.30. Polskie Day Centre przygotowuje także obiady na wynos.

WALNE ZEBRANIE RBL SEKCJA POLSKA No 1 - Zawiadamiamy członków Royal British Legion, Sekcji Polskiej No 1, że walne zebranie odbędzie się we środę 16 października o godz. 18.00 w Polskim Ośrodku w Leeds.  Jednocześnie przypominamy o konieczności odnowienia członkostwa na rok następny.

FILM POLSKI „LEGIONY” W KINIE ODEON W LEEDS
Informujemy, że w dn 11, 12, i 13 października w kinie Leeds Bradford Odeon odbędzie się pokaz filmu "Legiony", w reż. D. Gajewskiego. Premiera filmu miała miejsce w Polsce we wrzeniu tego roku.

KOPERTKI GIFT AID NA 2019 & ŻÓŁTE KOPERTKI NA ROK 2019 – będą rozdawane po każdej niedzielnej Mszy Świętej w niedzielę 16 grudnia.

AA” - ANONIMOWI ALKOHOLICY I NARKOMANI INFORMUJĄ - Jesteś w pułapce?
Jest wyjście! Skontaktuj się z Anonimowymi Alkoholikami. W każdą niedzielę o 12:30 - Polski Ośrodek Katolicki w Leeds LS7 4JE - Newton Hill Road - 0203 916 0097

Problemy z narkotykami? Możemy pomóc!
Mitingi Anonimowych Narkomanów w każdą środę o 19:30 - Polski Osrodek Katolicki  w Leeds LS7 4JE - Newton Hill Road. m. 07510354154 polska infolinia lub m. 03339991212 angielska infolinia

APEL KOMITETU PARAFIALNEGO
Szanowni Parafianie. Jak Państwo wiedzą rozpoczynamy na dobre realizację projektu udoskonalenia systemu oświetlenia w kościele oraz zapewnienia informacji medialnej w kaplicy. Jest to projekt ogromny, który dość pechowo zbiegł się w czasie z koniecznością całkowitej zmiany systemu alarmu przeciwpożarowego. Z tego względu, podobnie jak w przypadku zmiany dachu na naszym kościele, zwracamy się do Państwa o wsparcie.  Podobnie jak przy projekcie zmiany dachu, darczyńcy będą otrzymywać w podzięce i uznaniu ich hojności symboliczne świadectwa, tym razem nie dachówki, a żarówki. Liczymy na Państwa pomoc. Bóg zapłać.