OFIARODAWCOM- którzy złożyli na potrzeby naszej parafii swoje dary na tacę:

7/07/2019 + Kopertki- £ 71-50p. + Ofiary Gift Aid - £ 427-20p.  +  na tacę - £ 310-06p. + Biuletyn - £ 30-41p.

OFIARODAWCOM SKARBONY ŚWIEC WOTYWNYCH - którzy zapalając świece wotywne w miesiącu czerwcu złożyli na potrzeby naszego kościoła dar - £ 120.29p. Serdeczne Bóg Zapłać!

PREZES PARAFII MAGDALENA IONS DZIĘKUJE ZA ORGANIZACJĘ I POPARCIE FESTYNU PARAFIALNEGO
Prezes Parafii dziękuje wszystkim za wkład w organizację Festynu Parafialnego. Jak zawsze dziękuję niezawodnym absolutnie Państwu Lidce i Tomkowi Gulmantowiczom, Gosi i Jurkowi Lesiakom, Ewie i Benowi Pickersgillom, Anicie i Arkowi Skwierawskim, Dorotce i Edkowi  Sławskim i Renacie i Krzyśkowi Wronieckim, z dziećmi tymi całkiem już dużymi - Kasia, Karolinką i Natalią; i tymi mniejszymi Julcią, Izą, Pawłem, które też pomagały, jak mogły.

Dziękuję też Paniom i Pannom: Joasi Calder, Adzie Green, Jasi Epstein, Małgosi Idziak, Wandzie Kaczmarskiej, Basi Malach, Marzenie Solczak, Heni Pasternak, Krysi Pol, Halinie Zalewskiej i Justynie Zalewskiej oraz Panom: Pawłowi Bednarskiemu (PF), Maćkowi Bildziukowi, Piotrowi Cieraszewskiemu (PF), Zygmuntowi Green, Mikowi Lauwresowi, Jarkowi Skorkowi (PF) i Marcinowi Stanisławskiemu (PF). Specjalne dziękuję składam Renacie Wronieckiej za upieczenie cudnych tortów. Nisko kłaniam się także restauracji Cracovia za dostarczenie pierwszej jakości karkóweczki.

Państwu wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie na Festyn, dziękuję za wsparcie. Podobnie jak dziękuję wszystkim wystawcom, którzy urozmaicili swą obecnością nasz Festyn. Dochody z imprez takich jak ta, pozwalają nam na prowadzenie prac inwestycyjno-naprawczych w naszej Parafii, a tych ostatnio wiele, jak też zakup nowych, jakże koniecznych do prac Ośrodkowych, sprzętów. Na wierne sługi Pan deszczu i tym razem nie zesłał, czyli że Jego błogosławieństwo mamy i to się naprawdę liczy. Bóg zapłać wszystkim!

KS. PROB. JAN DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA URODZINOWE I IMIENINOWE - z całego serca pragnę podziękować Komitetowi Parafialnemu i wszystkim którzy zorganizowali także z tej okazji doroczny Festyn Parafialny. Bóg Zapłać za życzenia i wyrazy sympatii Komitetowi Parafialnemu, Zjednoczeniu Polskiemu w Leeds, Członkom byłego Koła nr 413 SPK dzisiaj Weteranom PSZ, Polskiej Sekcji No 1 Rogal British Legion nr 1 (PL), Związkowi Junackich Szkół Mechanicznych, Polskiej Szkole Sobotniej, KPH, Zuchom i Harcerzom z Leeds, Zespołowi Fredreum, Scholii I Dnia Tygodnia, Day Centre, Kołu Różańcowemu, Sekcji Charytatywnej, Członkom Patriae Fidelis, Sklepowi Parafialnemu i Parafianom za życzenia i wyrazy sympatii.